Bądź na bieżąco, zasubskrybuj aktualności OpenKM

6 korzyści wynikających z używania pamięci masowej w chmurze

Napisane przez Alex Garcia 13 listopada 2020 roku

Jest rok 2020, a technologia jest wykorzystywana WSZĘDZIE!.  Przechowywanie danych on-line
w chmurze stało się obecnie jedną z najwygodniejszych i najwydajniejszych metod. W chmurze, użytkownik zamiast zapisywać dane w sposób lokalny lub na dysku twardym, może przechowywać swoje dane na serwerze w chmurze, do którego dostęp uzyskuje się za pośrednictwem usługi internetowej. Usługi przechowywania w chmurze są pomocne z wielu powodów. Są one integralną częścią sukcesu w biznesie i to właśnie OpenKM oferuje szereg różnych usług, które pomogą Twojej firmie rozwijać się na miarę jej możliwości!

Oto 6 korzyści z korzystania z pamięci masowej w chmurze!

  1. 25GB darmowego miejsca na dane. Dzięki podstawowemu pakietowi i tak dużej ilości miejsca na dane możesz przechowywać wiele plików bez obaw o zapchanie komputera lub spowolnienie zewnętrznych dysków twardych. Za dodatkową opłatą możesz rozszerzyć swoją przestrzeń dyskową, aby przechowywać jeszcze więcej plików!
  2. Dostępność. Wersja Cloud obejmuje maksymalnie 5 użytkowników, posiadanie większej ilości użytkowników wymaga dodatkowej opłaty. Osoby z dostępem mogą pobierać i uzyskiwać dostęp do plików w chmurze z całego świata i wymieniać duże pliki bez martwienia się, że prędkość pobierania w danym miejscu jest niska lub zajmuje wiele godzin. Zamiast tego mogą pobrać szybciej i jeszcze więcej plików.
  3. Wszystkie Twoje dokumenty są odpowiednio zabezpieczone. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem przy wyborze usługi w chmurze do zabezpieczenia wszystkich dokumentów i plików. Przerażające byłoby, gdyby Twoje pliki zaginęły lub dostały się w niepowołane ręce. Sytuacje te są możliwe, gdy nie są one odpowiednio przechowywane i archiwizowane.
  4. Wiele osób może uzyskać dostęp do dokumentów w tym samym systemie. Podczas korzystania z komputera lub zewnętrznego dysku twardego, udostępnianie plików wielu osobom jest niezwykle żmudne i czasochłonne. Używanie tego samego lokalnego zasobu, może trwać godzinami, co nie jest niezawodne. Korzystając z pamięci w chmurze, wielu użytkowników będzie mogło uzyskać dostęp do dokumentów i plików. Jednakże, tylko jeden użytkownik będzie mógł edytować każdy dokument.
  5. Nie jest to drogie. Jedną z wielu zalet naszego systemu OpenKM jest płacenie dokładnie za to, czego się używa. Zamiast pobierać opłatę zryczałtowaną lub nadmierną opłatę za usługi, z których nie korzystasz. Jest to znacznie opłacalne, gdy próbujesz uruchomić własny start-up lub rozwijać swoją firmę.
  6. Jest przyjazny dla użytkownika. Korzystanie z masowej pamięci w chmurze zapewnia spójność i łatwość nawigacji w systemie. Pomaga również użytkownikom uniknąć bałaganu oraz zamieszania w związku z nieładem wynikającym z lokalizowania plików i dokumentów. Korzystanie z pamięci masowej w chmurze pomaga w organizacji i polepsza zarządzanie czasem, wykonując to wyczerpujące zadanie organizacji pracy za Ciebie!

W OpenKM jesteśmy dla Ciebie, abyś mógł łatwo zarządzać treściami cyfrowymi, uprościć pracę i uzyskać wysoką wydajność. Poproś o darmowe demo już dziś lub odwiedź naszą stronę internetową.

Skontaktuj się z nami

WaySoft sp. z o.o.