Prywatność

Otwarty system zarządzania dokumentami S.L. ("OpenKM") szanuje twoją prywatność i jest zaangażowana w ochronę twoich danych osobowych, które nam dostarczyłeś. To oświadczenie tłumaczy nasze zasady i metody dotyczące użycia i ujawniania twoich danych osobowych przez OpenKM. Proszę zauważyć że, OpenKM przegląda i aktualizuje swoją Politykę Prywatności od czasu do czasu bez powiadamiania. Zatem, powinieneś przeglądać warunki tej polityki co jakiś czas, aby upewnić się że jesteś świadomy jak OpenKM zbiera i używa dane personalne. Używając naszej strony, By using our web site, zgadzasz się ze zbieraniem i używaniem twoich danych personalnych przez OpenKM jak wyjaśnione poniżej.

1. Dane personalne.

Masz pełną kontrolę nad swoimi danymi personalnymi. Podsumowując, możesz odwiedzić naszą stronę bez podawania nam żadnych danych osobowych. Jednakże, są przypadki w których musimy posiadać twoje dane personalne w celu zapewnienia Ci dostępu do naszych zabezpieczonych i chronionych stron. Te informacje mogą zawierać dane rejesracyjne (twoje imie i nazwisko, adres, adres email, numer telefonu, tytuł, itd.), wniosek o udzielenie informacji i dane dotyczące odpowiedzi ("Informacje użytkownika"). Gdy otrzymasz potwierdzający email lub kiedy otrzymasz jakąkolwiek wiadomość email z listy serwerów, dostaniesz instrukcje jak usunąć siebie z tej listy...

2. Użycie danych użytkownika.

Naszym zamiarem jest używanie takich informacji w celu wspierania twojej relacji i relacji twojego pracodawcy z OpenKM poprzez projektowanie treści na stronie, która jest dostosowana do waszych potrzeb i informowaniu was o nowych ofertach produktowych lub serwisowych jak tylko są dostępne.

Te informacje użytkownika mogą być przechowywane przez OpenKM w celu weryfikacji przestrzegania umowy pomiędzy OpenKM a twoim pracodawcą, żeby śledzić domeny z których ludzie nas odwiedzają, aby stworzyć profil użytkownika, który lepiej służy tobie i twojemu pracodawcy lub poprostu w celu skontakowania sięz tobą elektronicznie lub inaczej.

Jeżeli zdecydujesz, że nie powinniśmy używać twoich danych personalnych w celach kontaktowych, prosimy poinformuj nas o tym a my nie użyjemy tych danych w tym celu.

3. Jawność danych użytkownika.

OpenKM nie sprzedaje, nie wymienia i nie przesyła danych użytkownika stronom trzecim.

4. Rzetelność i bezpieczeństwo.

Rzetelność i bezpieczeństwo danych użytkownika jest ważne dla OpenKM. Obecnie, możesz przeglądać i wnosić o aktualizację twoich danych użytkownika przechowywanych przez OpenKM. Jeżeli skontaktujesz się z nami w celu korekty danych użytkownika, spróbujemy poprawić te nieścisłości w odpowiednim czasie.

OpenKM interesuje bezpieczeństwo twoich danych uzytkownika i jest zaangażowany w podejmowanie uzasadnionych kroków w celu ochrony ich przed nieautoryzowanym dostępem i użyciu tych danych osobowych. W tym celu, wprowadzamy stosowne fizyczne, elektroniczne i zarządcze zasady i procedury w celu zabezpieczenia twoich osobistych danych użytkownika.

5. Nazwy użytkownika i hasła.

Dostęp do niektórych treści na naszej stronie może być dozwolony poprzez pisemne porozumienie pomiędzy tobą lub twoim pracodawcą a OpenKM i wymaga nazwy użytkownika i/lub hasła.

W niektórych przypadkach, niepowodzenie podania nam danych personalnych, powstrzymywać Cię od dostępu do niektórych stron OpenKM zawierających pewne poufne dane, produkty, serwisy lub oferty promocyjne ("Oferty OpenKM"). Wchodząc na i używając nasze zabezpieczone i chronione strony, zgadzasz się zachować poufność nazwy użytkownika i hasła, które wybrałeś dla dostępu do tych stron i zachowania zgodności z naszym regulaminem.

6. Linki zewnętrzne.

Strona OpenKM dostarcza linki do innych stron internetowych stron trzecich. Nawet jeśli strona trzecia jest powiązana z OpenKM poprzez partnerstwo biznesowe lub inaczej, OpenKM nie jest odpowiedzialne za polisę prywatności, sposobów postępowania lub zachowania zgodności lub za treść tych zewnętrznych stron. Te linki są dostaczane do Ciebie tylko w celu ułatwienia i wchodzisz na nie na własne ryzyko.

7. Regulamin.

Prosimy również sprawdzić nasze informacje prawne, które opisują ogranicznenia, zastrzeżenia, rekompensaty i ograniczeniu odpowiedzialności za zarządzanie użyciem całej strony OpenKM.

8. Ogólne.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszego oświadczenia o ochronie prywatności, prosimy wypełnij nasz formularz kontaktowy:

FORMULARZ KONTAKTOWY